Jak wygrać w ruletce online: szczegółowy przewodnik

Wśród licznych gier hazardowych online występujących na polskim rynku, ruletka jest uważana za jedną z najstarszych i najbardziej lubianych. Podstawą sukcesu jest tu oczywiście szczęście, jednak istnieją także pewne strategie, które można wykorzystać do obstawiania zakładów – zarówno w ruletce offline, jak i online. Dziś porozmawiamy właśnie o nich.

Jak przygotować się do obstawiania zakładów?

Jeśli chcesz obstawiać zakłady w ruletce, obowiązkowo powinieneś właściwe przygotować się do gry. Nigdy nie warto obstawiać zakładów od razu po rejestracji, a działania przygotowawcze do zakładania powinny obejmować: 

  • Obserwację gry na stronie wybranego kasyna. Warto prześledzić przynajmniej 2-3 spiny, żeby ustalić, na jakich zasadach działa konkretna ruletka: mogą na przykład częściej wypadać liczby parzyste niż nieparzyste.
  • Zaufane kasyna oferują graczom możliwość obstawiania zakładów w trybie demo. Nie warto rezygnować z takiej możliwości. Darmowe sloty pozwolą głębiej poznać tajniki gry i przetestować wybraną strategię (o najlepszych niedługo porozmawiamy).

Jaką grę warto wybrać?

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, nie wybieraj amerykańskiej ruletki, a europejską. Sekret tkwi w tym, że w amerykańskiej ruletce istnieje pole “00”, obniżające szanse na wygraną. Warto też obstawiać zakłady wyłącznie w kasynach, które posiadają odpowiednią licencję. 

Jeśli uda Ci się wygrać, obowiązkowo wypłać wygraną z gry. Jeśli postawisz 200 zł i dostaniesz 250 zł, wygranych 50 zł nie trzeba ponownie obstawiać – należy je wypłacić i kontynuować obstawianie zakładu za 200 zł. W ten sposób będziesz kontrolować grę i nie wydasz więcej, niż planowałeś.

Strategie, które możesz stosować obstawiając zakłady w ruletce

Strategia Martingale

Strategię opłaca się stosować, jeśli obstawiasz zakłady typu “parzyste vs. nieparzyste” lub “czarne vs. czerwone”, a jej zasada jest bardzo prosta: za każdym razem, gdy przegrywasz, podwajaj zakład, aż wygrasz.

Załóżmy, że obstawiłeś 10 zł na czerwony kolor, ale wypadł czarny. Kolejny zakład powinien wynieść już 20 zł. Jeśli wygrasz – nie tylko zwrócisz pieniądze wydane w poprzedniej rundzie, ale i zyskasz. Jeśli przegrasz – trzeba ponownie obstawić zakład już na 40 zł. Z biegiem czasu obowiązkowo wygrasz i zwrócą Ci się wydane pieniądze. Strategię opłaca się stosować wyłącznie w sytuacji, gdy jesteś pewien, że posiadasz wystarczająco dużo pieniędzy do obstawiania zakładów. 

Strategia Jamesa Bonda

W tej strategii obstawiasz dowolną kwotę. Niech łącznie wynosi ona 400 zł, z tego 240 zł na wysokie liczby (19-36), 100 zł na sześć liczb (13-80) i 60 zł na zero. Dzieląc zakład na drobniejsze części zwiększasz również swoją szansę na wygraną. Stosując tą strategię przegrasz wyłącznie w przypadku, kiedy numer wypadnie pomiędzy 1 a 12: wtedy bardziej opłacalne będzie stosowanie strategii Martingale.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *